kawalerka_32m2_matita_architecture

black & white STUDIO

kawalerka_32m2_matita_architecturekawalerka_32m2_matita_architecturekawalerka_32m2_matita_architecturekawalerka_32m2_matita_architecturekawalerka_32m2_matita_architecturekawalerka_32m2_matita_architecturekawalerka_32m2_matita_architecturekawalerka_32m2_matita_architecturekawalerka_32m2_matita_architecturekawalerka_32m2_matita_architecturekawalerka_32m2_matita_architecture

black & white STUDIO

32m2, Kraków

Główną ideą projektu było stworzenie wyraźnego podziału pomiędzy strefami użytkowymi. Każda przestrzeń jest tutaj czytelnie i jasno zarysowana zapewniając wygodę użytkowania bowiem małe mieszkania wymagają perfekcyjnej organizacji przestrzeni i doskonałego podziału funkcji.

Kuchnia została rozwiązana w formie aneksu który można otwierać gdy z niej korzystamy. Kiedy pokój dzienny staje się sypialnią czy miejscem do pracy lub odpoczynku zamknięta kuchnia znika schowana za frontami meblowymi.

Pokój został podzielony na trzy strefy – pierwsza z nich to strefa do pracy z wygodnym biurkiem i podręcznymi schowkami. Druga strefa to część jadalna dla dwóch osób z możliwością szybkiego i łatwego powiększenia dla kolejnych dwóch. Rozkładana sofa i wbudowany telewizor tworzą pokój dzienny oraz sypialnię odseparowaną nieznacznie od pozostałych części.

2012r