rozbudowa_starego_domu_matita_architecture

frame HOUSE

rozbudowa_starego_domu_matita_architecturerozbudowa_starego_domu_matita_architecturerozbudowa_starego_domu_matita_architecturerozbudowa_starego_domu_matita_architecturerozbudowa_starego_domu_matita_architecturerozbudowa_starego_domu_matita_architecturerozbudowa_starego_domu_matita_architecturerozbudowa_starego_domu_matita_architecturerozbudowa_starego_domu_matita_architecturerozbudowa_starego_domu_matita_architecturerozbudowa_starego_domu_matita_architecturerozbudowa_starego_domu_matita_architecturerozbudowa_starego_domu_matita_architecturerozbudowa_starego_domu_matita_architecturerozbudowa_starego_domu_matita_architecturerozbudowa_starego_domu_matita_architecturerozbudowa_starego_domu_matita_architecturerozbudowa_starego_domu_matita_architecturerozbudowa_starego_domu_matita_architecture

frame HOUSE – rozbudowa starego domu

Cork, Irlandia

Dom z początku XX-go wieku. Parter budynku zyskał współczesny układ funkcjonalny wnętrza. Na piętrze pozostawiono istniejące sypialnie dodając dodatkowo jedną dużą sypialnię z garderobą i osobną łazienką dla właścicieli.

Front budynku musiał zostać rozbudowany w oparciu o elementy isniejącego domu z poszanowaniem istniejącego charakteru pozostałej zabudowy ulicy.

Nowy, prosty, przeszklony element z tyłu otwiera wnętrze na ogród dając nową jakość przestrzeni dziennej.

2011r