info

MATITA ARCHITECTURE to autorska pracownia projektowa, specjalizująca się w kompleksowej obsłudze architektonicznej, projektowej i realizacyjnej. Wieloletnie międzynarodowe doświadczenie pozwala na realizacje na najwyższym poziomie zgodnie ze światowymi trendami a nieszablonowe podejście gwarantuje innowacyjność.

Każdy projekt to nowe, wyjątkowe wyzwanie traktowane indywidualnie. Ciągłe poszukiwanie nowych rozwiązań gwarantuje, że każdy projekt jest wysokiej jakości. Wszystkie projekty są „szyte na miarę” oraz dostosowane do potrzeb i oczekiwań klientów.

Nowoczesna architektura tworzona z pasją oraz z naciskiem na indywidualność i nowatorstwo rozwiązań. Nieszablonowe podejście, funkcjonalność oraz prostota gwarantują że efekt końcowy jest ponadczasowy i elegancki.

Jeśli istnieje taka możliwość projekty na terenie kraju oraz zagranicą wykonywane są także w ramach rozwiązania “projektu na odległość” co znacznie skraca czas realizacji oraz minimalizuje koszty.

Prosta, nowoczesna i funkcjonalna architektura. Indywidualne projekty domów i projekty wnętrz. Autorski design. Wzornictwo. Grafika. Funkcjonalizm. Minimalizm.


 

Paweł Reguła,  mgr inż. architekt

Dyplom na IAIU / Politechnika Łódzka.
Od 2003 roku zdobywał doświadczenie zawodowe w łódzkich biurach architektonicznych. Od 2006 roku  projektuje w wiodącej Irlandzkiej pracowni zarówno dla klientów indywidualnych jak i komercyjnych z całego świata. Założyciel pracowni MATITA ARCHITECTURE.